מה הם מיסבים?

מיסבים ובתי מיסב

הם עשויים מחומרים שונים, דרושים לצרכים רבים ומגוונים בתעשייה, ונדרשים לספק מענה מדויק ואיכותי לאורך זמן. אלה הם המיסבים ובתי המיסב של נגב טכנולוגיות, מהיצרניות המובילות בישראל, עם למעלה מ-55 שנות ניסיון ועם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. הרשימה שלפניכם תעזור לכם לזהות את הסוגים השונים ואת ההבדלים המרכזיים ביניהם.מיסבים

מה הם מיסבים?

מיסב הוא למעשה רכיב מכני המסייע בהקטנת החיכוך והשחיקה שנוצרים בעקבות תנועה יחסית, לרוב סיבובית, בין שני חלקים. במילים אחרות, נשתמש במיסב כדי לחבר צירים ורכיבים מסתובבים אחרים במערכות מכאניות שונות, על מנת לספק תמיכה טובה, שחיקה נמוכה, ועבודה יעילה בחיבור מהסוג הזה. המיסבים המיוצרים על ידי נגב טכנולוגיות הם מיסבים כדוריים שמיועדים להתמודד בפני עומס רדיאלי גדול, והם מיוצרים מחומרים שונים, הכל מתוך התאמה לצרכים הייחודיים ומענה לדרישותיו הספציפיות של כל לקוח.

בתי מיסב מפלסטיק

בתי מיסב מפלסטיקבית מיסב נחשבים לבתי מיסב איכותיים ונפוצים למדי. חברת נגב טכנולוגיות פיתחה את בתי המיסב בהזרקת פלסטיק לפני כ-35 שנים, במסגרת מהלך שנחשב למהפכה של ממש בתעשיית המיסבים העולמית. לאחר שנים שבהן נשענה התעשייה על בית מיסב מברזל, חומר כבד, מחליד ויקר, הפיתוח של נגב החליף את המוצר הישן וסיפק מענה איכותי ליצרני המכונות והמסועים בתעשיית המזון.

המיסבים מיוצרים מחומר PBT עם 30% סיבי זכוכית, שילוב שמבטיח עמידות גבוהה, עוצמה אדירה, וכן יכולת עמידות טובה גם בטמפרטורה קיצונית. בנוסף, בתי מיסב מפלסטיקה אינם דורשים תחזוקה, הם יציבים ובזכות התכונות הפלסטיות שלהם הם גם לא מחלידים. בזכות יתרונות אלה הפכה נגב ליצרנית הבלעדית של בתי מיסב והמיסבים לחברות המיסבים הטובות והגדולות בעולם תחת המותג שלהם, והיא מספקת מענה מגוון ורחב של בתי מיסב ומיסבים למפיצים בכל העולם תחת מותג הבית  ANB.

השימוש המרכזי של בתי מיסב מפלסטיק הוא בתעשיית המזון והכימיה, והם יכולים להתאים לכל לקוח ולכל צורך, בתי המיסב מיוצרים בכל המידות ואף במספר צבעים שונים.

בתי מיסב פלב"מ

עמידות מוגברת בפני קורוזיה ומניעת חלודה – אלו הן שתי תכונות מרכזיות של בתי מיסב ומיסבים מפלב"מ. התכונות הללו הופכות את הרכיבים לאידאליים במיוחד באזורים

בית מיסב פלב"ם

בתי מיסב פלב"ם

שבהם ניתן דגש רב לסביבה נקייה ולעמדות שטיפה בתדירות גבוהה, וניתן למנות לדוגמה מפעלי מזון, ייצור ואריזה. בתי המיסב הללו עשויים מנירוסטה 304 והם מורכבים מטבעת פנימית רחבה, מבסיס מוצק וממשטחים מלוטשים היטב.

בתי מיסב אלומיניום

פתרון נוסף של נגב טכנולוגיות כולל בתי מיסב אלומיניום, שהם למעשה בתי מיסב קטנים בעלי נעילה אקסצנטרית או נעילה באמצעות הברגה. היתרון המרכזי של סדרת המוצרים הזו הוא במשקל הקל שלהם, לצד היותם של בתי המיסב אטומים ועמידים, והם אידאליים לאופרציות שדורשות מהירות גבוהה ומשקל נמוך.

בתי מיסב יציקה

בתי מיסב מיציקה מתאימים לצרכים רבים בתעשיה, משימוש במכונות חקלאיות ועד למסועים במפעלי הייצור. הסיבה לכך פשוטה: בתי המיסב של נגב טכנולוגיות תומכים בעומס עבודה גדול וגם בטמפרטורות גבוהות מאוד.

בית מיסב יציקה

בית מיסב יציקה

ההתאמה הייחודית של כל מיסב לצרכי הלקוח היא שמבטיחה לכם את הבחירה הנכונה בפתרון האידאלי ובמענה המדויק למטרות העסקיות והמקצועיות שלכם.

עם ניסיון של למעלה מחמישה עשורים ועם הקפדה על הסטנדרטים העולמיים הגבוהים ביותר, מוצרי נגב טכנולוגיות מבטיחים לכם עמידות ויציבות לאורך זמן. לכל דגם ולכל מוצר מטרות ברורות ומוגדרות, ובתכנון נכון נבחר יחד את הדגם הנכון, את המידות המתאימות וכן את הצבעים ואת החומרים על פי שיקולים רבים, בהם אופי השימוש במיסבים, גיאומטריה, עומס עבודה ועוד.

עם הצוות המקצועי של נגב טכנולוגיות, הניסיון העשיר וסל המוצרים הרחב והמגוון, אין ספק שתמצאו את הפתרונות הטובים ביותר לצרכים שלכם.

לתכנון מקצועי של בתי המיסב האידאליים לשימוש שלכם, צרו עמנו קשר עוד היום!

 

2019-02-21T19:09:07+02:00
Call Now Button